Соціально – економічний розвиток населених пунктів Чинадіївської селищної ради за 1-ше півріччя поточного року

За березень – червень місяці освітлено вул. Духновича, Л. Українки (частково), О. Тербана , І. Зріні, Виноградна (частково);

Установлено шатрову крівлю на триповерхівці в с. Синяк;

Установлено вісім зупинок (шість в смт. Чинадійово, дві в с. Карпати);

Проведено капітальний ремонт ДНЗ № 2 по вул.. Санаторна, 75;

Установлено асфальтне покриття в с. Синяк (частково), вул.. Шевченка (частково), Т.Ромжі (частково), Залізнична (частково), Миру (частково), проведено підготовчі роботи до асфальтного покриття вул.. Садова, Гайдара (частково);

Проведено реконструкцію «Парка Слави» по вул.. Волошина;

Розроблено проекти: благоустрою центральної частини селища (вул.. Волошина), капітального ремонту вул.. Мічуріна, капітального ремонту шатрової крівлі 5 – ти по верхівки в с. Карпати, вуличного освітлення вул.. Садова та Горького. Дані проекти проходять експертизу у відділі експертизи в Закарпатській області, проведено і завершено процедуру відбору учасників по реконструкції  мостового переходу через р. Синявку в смт. Чинадійово по вул. Локоти, розроблено детальний план смт. Чинадійова,  розпочато ремонт адмінбудівлі селищної ради.

01 02 03 04 05 06 07 08 09 010 011 012 013 014 015 016 017 018