Робота, що допомагає зробити життя людей безпечнішим

Створення патрульної поліції – це одне з найбільших досягнень України після Майдану. Нова патрульна поліція вселяє надію в українців на те, що наша країна стає цивілізованою, розвивається і рухається вперед.Освічені, вмотивовані та сміливі поліцейські, склавши присягу на службу, вірять у те, що своєю роботою вони зможуть корінним чином змінити та підняти на європейський рівень правоохоронну систему.Відповідно до запланованих інформаційних заходів з добору кандидатів на службу в поліції, 20 червня відбулася презентація Управління патрульної поліції в містах Ужгород та Мукачево в селищі міського типу Чинадійово. Мукачівський районний центр зайнятості активно співпрацює з роботодавцями з надання послуг в укомплектування персоналу, тому на зустріч з патрульною поліцією було запрошено і 16 осіб з числа безробітних.Представник Управління патрульної поліції лейтенант Віталій Білень презентував службу в поліції та ознайомив з вимогами до кандидатів на вакантні посади інспекторів патрульної поліції у містах Ужгород та Мукачево, розповів про умови проходження відбору, документи, які необхідно подати для участі у конкурсі, проведення тестувань тощо.На різнобічні питання присутніх, а навіть провокаційного характеру,  лейтенант поліції Білень відповідав відверто, з власного досвіду вступу та роботи в поліції і це було переконливо, адже молода людина сама пройшла цей шлях, отримала звання офіцера та постійно працює над вдосконаленням рівня своїх професійних навичок. Так, в управлінні систематично проводяться різні тренінги чи інші навчальні програми з тактики, медичної підготовки, стрільби, адмінпрактики та інших дисциплін. Крім того, поліцейські направляються на обмін досвідом в інші регіони України та на навчання, які проводяться разом з іноземними партнерами. Зустріч пройшла в дружній атмосфері, молодь, серед якої були ще і студенти ВНЗ, цікавилася перспективами кар’єрного росту, соціальним пакетом, плюсами та мінусами служби, адже служба в поліції є   перспективною та із гідною заробітною платою. А одною із головних переваг – це робота, що допомагає зробити життя людей безпечнішим, а це особистий внесок для утвердження та розквіту держави.