18 лютого день народження відзначає депутат та землевпорядник селищної ради -Жеребак Марія Іванівна!

Вітаючи Вас з цим особистим святом, зичимо здійснення всіх планів та задумів! Бажаємо, щоб підґрунтям щасливого життя і плідної роботи було міцне здоров’я, а віра, надія та любов завжди були вірними супутниками на Вашому життєвому шляху. Нехай тепло, добробут і затишок родинної оселі надійно захищають Вас від негараздів, а в майбутньому на Вас чекають довгі роки, наповнені земними радощами і корисними справами! Впевнені, що людська шана є і буде подякою за плідну працю, чуйність, людяність, бажання та уміння творити добро!

З найкращими побажаннями селищний голова Мошак І.І., колектив селищної ради, депутатський корпус та члени виконавчого комітету.