Шановні жителі сіл району! Щиросердно вітаю вас зі світлим Христовим Воскресінням!

Прийміть найщиріші вітання  з одним із найбільших християнських свят – світлим Христовим Воскресінням!

Упродовж багатьох століть, сповнене благодатною радістю, Великоднє свято входить у кожну оселю як символ добра і любові, злагоди і примирення, великої надії і світлих сподівань. Нехай життєстверджуючі великодні дзвони розбудять енергію до життя, наснагу до праці, принесуть відчуття оновлення та розуміння світлого призначення кожної людини – творити добро! Хай ці чудові святкові дні додають любові і світла у ваші родини, щирості і доброти у стосунки. Хай здоровиться усім, успіхи хай множаться, а щастя хай переливається через вінця щоденного буття під мирним небом нашої України.

Зі святом вас!

Христос воскрес!