Привітання з днем народження, члена виконавчого комітету селищної ради, Сенько Василя Васильовича!

91bf25921160fe7cd91baf9108880c45.i240x240x328

Сьогодні 27 – го листопада відмічає свій черговий день народження, член виконавчого комітету, Сенько Василь Васильович!

Зичимо Вам міцного здоров’я, щастя, родинного затишку та добробуту. Хай у житті завжди супроводжують вагомі успіхи, повага людей, радісний настрій.

Бажаємо Вам високих професійних злетів і досягнень, щоб робота приносила не лише плідні результати, але й радість і задоволення. Нехай завжди вас підтримують рідні та близькі люди, а друзі будуть надійними та вірними.