Привітання з днем народження депутата селищної ради, Софілканич Наталії Василівни!

buket_kalipso

Сьогодні  5 – го травня святкує свій черговий день народження, депутат селищної ради, Софілканич Наталія Василівна.

Бажаємо Вам подальших успіхів, безмежної енергії та наснаги у Ваших добрих справах, нових починаннях і звершеннях! Нехай усе хороше, зроблене з душею та натхненням, повертається до Вас сторицею. Доброго Вам здоров’я, щастя, родинного тепла і Божої ласки!

З найкращими побажаннями селищний голова Мошак І.І., колектив селищної ради, депутатський корпус та члени виконавчого комітету.