З днем народження Іван Іванович!

Прийміть, шановний Іван Іванович, найщиріші  вітання з нагоди Вашого Дня народження! Бажаємо Вам міцного здоров’я, особистого щастя, яскравих успіхів, достатку у вашому домі, миру, злагоди,  любові,  та здійснення найзаповітніших мрій! Нехай кожен день буде осяяний високим злетом душі, а добре самопочуття і гарний настрій стануть гарантією вашого процвітання.Ви з честю  виконуєте обов’язки селищного голови, докладаючи всі свої зусилля для поліпшення життя громади селища Чинадійово, с. Карпати та с. Синяк, а Ваша наполегливість, високий професіоналізм та відданість справі допомагають вирішувати найважливіші завдання.

Вітання від колективу селищної ради, депутатського корпусу та членів виконавчого комітету селищної ради.