З днем народження Ярослав Васильович!

букет роз

Сьогодні, 5-го січня відмічає свій черговий день народження, депутат Чинадіївської селищної ради, Якима Ярослав Васильович!  Прийміть найщиріші вітання та сердечні побажання з нагоди Вашого Дня народження. Цього святкового дня бажаємо здоров’я, щастя і добробуту Вам і Вашій родині, успіхів і здобутків у всіх справах, наснаги та натхнення. Хай  поруч з Вами будуть надійні, щирі друзі, близькі люди. Зичимо Вам аби кожен Ваш день був  наповненний  корисними справами і теплом людських відносин, мрії втілювалися у життя та приносили бажану радість і задоволення.                                         Вітання від імені селищного голови Мошак І.І., колективу селищної ради, депутатського корпусу  та членів виконавчого комітету селищної ради.