З днем народження, Юрій Ілліч!

1

Сьогодні 11 – го січня відмічає свій черговий день народження, депутат селищної ради, Русин Юрій Ілліч!

Бажаємо міцного здоров’я, успіхів, миру, невгасної енергії та невтомності у вашій щоденній праці. Щиро зичимо сповнення всіх ваших мрій та побажань, реалізації життєвих планів та сподівань. Хай ніколи  не покидають Вас Божа сила, наснага, дружня підтримка, повага, любов та вірність Ваших рідних і близьких. Бажаємо  Вам і Вашій родині добробуту, щастя та життєвих гараздів.