Вітання депутата селищної ради, Коструб Юрія Петровича та бухгалтера, Бубряк Олени Василівни!

1

Сьогодні 12 квітня відмічають свій день народження бухгалтер селищної ради – Бубряк Олена Василівна та депутат селищної ради – Коструб Юрій Петрович. Вітаємо щиро і сердечно та від усієї душі бажаємо, щоб доля щедро дарувала Вам, шановні наші іменинники, радість, щастя, достаток, благополуччя, гарні новини, а роки хай будуть багаті на міцне здоров’я, людську повагу і вдячність за зроблені добрі діла. Хай здійсняться Ваші мрії і плани, успіхів Вам у роботі, миру і злагоди.

З найкращими побажаннями селищний голова Мошак І.І., колектив селищної ради, депутатський корпус та члени виконавчого комітету.