З днем народження, Тетяна Іллівна!

5_300x300_ef144755dae52cda6eef06f97381b707

Сьогодні 26 – го лютого відмічає свій черговий день народження інспектор ВОС селищної ради, Береш Тетяна Іллівна!

Прийміть найщиріші побажання міцного здоров’я, безмежного людського щастя, сімейного добробуту. Нехай кожен новий день буде щедрим на успіхи та перемоги, багатим на радісні звістки, приємні події, особисті досягнення і благородні справи! Хай і надалі буде плідною ваша праця. Божої благодаті Вам і вашій родині на многії літа! Зичимо, аби кожен Ваш день наповнювався найважливішими словами, які зігріватимуть душу, принесуть тепло й добро до Вашої родини!

З найкращими побажаннями селищний голова Мошак І.І., колектив селищної ради, депутатський корпус та члени виконавчого комітету.