З днем народження, Мелана Михайлівна!

K0pdceLu

28 – го червня відмічає свій черговий день народження  секретар і депутат селищної ради, Туряниця Мелана Михайлівна!

Прийміть щирі вітання з нагоди Вашого Дня народження! Зичимо творчої наснаги та успіхів у всьому, а головне – здоров’я та щастя в цьому житті. Нехай у справах будуть супутниками енергійність, цілеспрямованість, справедливість та бажання допомогти ближньому. Нехай цей день принесе тільки добрі емоції та яскравий настрій, гармонії в душі і відчуття, що кожен прожитий день є самим щасливим!

З найкращими побажаннями селищний голова Іван Мошак , колектив селищної ради, депутатський корпус та члени виконавчого комітету.