З днем народження, Махлинець Мар’яна Андріївна!

img801_main_l

20 -го серпня відмічає свій черговий день народження Махлинець Мар’яна Андріївна, депутат Чинадіївської селищної ради!

У цей святковий день бажаємо Вам міцного здоров’я, добробуту, оптимізму та здобутків у професійній та громадській діяльності. Нехай і надалі Ваш шлях стелиться щедрими ужинками добра, нових звершень, а також любов’ю і повагою родини та друзів. Тепло і затишок родинної оселі надійно захищає Вас від негараздів. Хай буде щасливою кожна мить Вашого життя!