З днем народження, Марія Іванівна!

gallery_file_16757_o

16 – го липня святкує свій черговий день народження, інспектор ВОС, Сичова Марія Іваніна!  Бажаємо Вам міцного здоров’я, щастя, миру, злагоди, добра, родинного благополуччя, щоб сонце завжди яскраво світило у Вашому домі і на Вашому життєвому шляху не було ніяких перешкод. Нехай щасливою буде Ваша доля під Божим і людським благословенням, а кожен новий день буде щедрим на успіхи та перемоги, багатим на радісні звістки, приємні події, особисті досягнення і благородні справи!