З днем народження Мар’яна Андріївна!

IMG_7261_350x500

19 – липня відмічала свій день народження, депутат селищної ради, Русин Мар’яна Андріївна. Прийміть найщиріші побажання міцного здоров’я,  щастя, невичерпної енергії і наснаги у всіх Ваших добрих справах. Хай у Вашому домі завжди панують мир і злагода, у серці — доброта, а у справах — мудрість та виваженість. Нехай доля і надалі буде прихильною до Вас, даруючи радість життя, незрадливу удачу, вірних і надійних друзів. Божого Вам благословення на многії і благії літа!

З найкращими побажаннями селищний голова Мошак І.І., колектив селищної ради, депутатський корпус та члени виконавчого комітету.