З днем народження Володимир Іванович!

JGj3e7ro

Сьогодні 29 – го жовтня відмічає свій черговий день народження депутат селищної ради, директор КП “Чинадіївське ЖЕУ,  Печкар Володимир Іванович!

У цей радісний для Вас і Ваших близьких день від усього серця бажаємо Вам здоров’я, невичерпної енергії, миру і благополуччя, щоб удача, щастя, увага друзів і тепло домашнього вогнища завжди були з Вами!

Нехай збудуться всі Ваші плани і надії, а в домі завжди будуть добро і радість. Нехай Вас ніколи не залишають віра, надія і любов, а роки, які попереду будуть яскравими, наповненими щасливими подіями!