З днем народження, Василь Іванович!

21красная_2-500x500

Сьогодні 1 – го серпня відмічає свій черговий день народження член виконавчого комітету селищної ради, Гольча Василь Іванович!

Прийміть  найщиріші побажання міцного здоров’я, безмежного людського щастя, сімейного добробуту.  Нехай кожен новий день буде щедрим на успіхи та перемоги, багатим на радісні звістки, приємні події, особисті досягнення і благородні справи! Божої благодаті та всіляких гараздів вам і вашій родині на Многії літа! Зичимо, аби кожен Ваш день наповнювався  найважливішими словами, які зігріватимуть душу, принесуть тепло й добро до Вашої родини!