З днем народження Василь Васильович!

2673191

28 серпня відмічає свій черговий день народження  депутат селищної ради, Головко Василь Васильович!

У день Вашого народження прийміть найщиріші вітання і побажання доброго здоров’я і щастя! Бажаємо, щоб Ваше життя було насичене радісними подіями, його нові сторінки заповнювалися яскравими зустрічами, приємними клопотами і плідними справами! Від щирого серця бажаємо успіху та твердості у виконанні намічених цілей, підтримки і розуміння з боку колег та близьких людей.