Вітання з днем народження, депутата селищної ради Гартл Маргарету Едуардівну!

Бордаков

Сьогодні 28 – го березня відмічає свій черговий день народження, депутат селищної ради – Гартл Маргарета Едуардівна!
Від щирого серця бажаємо міцного здоров’я, великого щастя, сімейного благополуччя; щоб сонце завжди яскраво світило у Вашому домі; щоб на життєвому шляху не було ніяких перешкод. У нелегкій та необхідній роботі бажаємо успіхів, щоб Ваші мрії завжди збувалися, ніхто не перешкоджав досягненню поставленої мети, а друзі були завжди поруч.

З найкращими побажаннями селищний голова Мошак І.І., колектив селищної ради, депутатський корпус та члени виконавчого комітету.