Вітання депутата селищної ради, Софілканич Юрія Васильовича!

91bf25921160fe7cd91baf9108880c45.i240x240x328

06 – го квітня відмічає свій черговий день народження депутат селищної ради, Софілканич Юрій Васильович. Прийміть сердечні вітання з нагоди Вашого Дня народження!  Бажаємо Вам міцного здоров’я, щастя, добра, миру, злагоди,родинного благополуччя, щоб сонце завжди яскраво світило у Вашому домі, і на життєвому шляху не було ніяких перешкод. Нехай щасливою буде Ваша доля під Божим і людським благословенням, а кожен новий день буде щедрим на успіхи та перемоги, багатим на радісні звістки, приємні події, особисті досягнення і благородні справи!

З найкращими побажаннями селищний голова Мошак І.І., колектив селищної ради, депутатський корпус та члени виконавчого комітету.