ІНФОРМАЦІЯ Чинадіївської селищної ради Мукачівського району Закарпатської області про оголошення конкурсу з відбору суб’єктів оціночної діяльності для проведення експертної грошової оцінки земельних ділянок комунальної власності територіальної громади смт. Чинадійово, с. Карпати та с. Синяк

Мета проведення експертної грошової оцінки:  визначення ринкової вартості земельної ділянки з метою передачі її у приватну власність шляхом продажу власнику нерухомого майна, що знаходиться на земельній ділянці. Об’єкти оцінки:

Місце розташування

земельної ділянки

Кадастровий номер

Розмір

Нормативна грошова оцінка,

грн.

Цільове

призначення

смт. Чинадійово, вул. Волошина,

№ 61 «а»

га

185 642,14

смт. Чинадійово, вул. Волошина,

0,1203 га

979 506,55

с. Карпати,

№ 38 «а»

га

для будівництва та обслуговування будівель торгівлі.

Претендентам на участь у конкурсі потрібноподати до Чинадіївської селищної ради Мукачівського району Закарпатської області конкурсну документацію в запечатаному конверті(на конверті необхідно зробити відмітку: «На конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності», а також зазначити назву об’єкта, на який подано заяву на участь у конкурсі, та назву суб’єкта господарювання, який подає заяву), відповідно до«Положення про конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності», затвердженого наказом ФДМУ від 31.12.2015 № 2075, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 15.01.2016 року за № 60/28190 (далі – Положення)яка складається із:

• підтвердних документів, до яких належать: заява про участь у конкурсі з відбору суб’єктів оціночної діяльності за встановленою формою (додаток № 3 Положення); копії кваліфікаційних документів оцінювача з експертної грошової оцінки земельних ділянок, у тому числі посвідчень про підвищення кваліфікації оцінювачаз експертної грошової оцінки земельних ділянок; копії документів про наявність в оцінювачів, які перебувають у трудових відносинах з претендентом або додатково залучаються ним, документів, що підтверджують набуття кваліфікації оцінювача, виданих міжнародними організаціями та об’єднаннями у сфері оціночної діяльності (у разі наявності); інформація про претендента за встановленою формою (додаток № 4 Положення), яка містить: відомості про діяльність претендента (рік заснування; перелік робіт з оцінки, наявність відокремлених структурних підрозділів (філій, дочірніх підприємств тощо); іншу інформацію щодо досвіду у сфері оцінки майна претендента в Україні та інших країнах світу); інформацію про оцінювачів, що перебувають у трудових відносинах з претендентом, а також залучаються ним до виконання робіт з оцінки та підписання звіту про оцінку майна (кваліфікація, стаж роботи, членство у саморегулівних організаціях оцінювачів тощо).
  • пропозицій щодо ціни виконання робіт з оцінки, калькуляції витрат, пов’язаних з виконанням таких робіт, а також строку виконання робіт, запечатаних в окремому конверті;
  • документів щодо практичного досвіду виконання робіт з оцінки разом із заповненою інформацією щодо досвіду претендента та оцінювачів, які будуть залучені до виконання робіт з експертної грошової оцінки земельної ділянки та підписання звіту про експертну грошову оцінку земельної ділянки за встановленою формою (додаток № 2 Положення).

Конкурс відбудетьсячерез 16 днів після опублікування цієї інформації  30 жовтня 2017 року, о 10 год. 00 хв.,  за адресою: смт. Чинадійово, вул.Волошина, 41, конференц – залЧинадіївської селищної ради Мукачівського району Закарпатської області.

Конкурсна документація подається доЧинадіївської селищної ради  за чотири робочі дні (включно) до оголошеної дати проведення конкурсу,за адресою:  смт. Чинадійово, вул.Волошина, 41,  тел. (03131) 4-99-98