Увага! Оголошено конкурс на заміщення вакантної посади!

Відповідно ст. 10 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування» Чинадіївська селищна рада Мукачівського району Закарпатської області оголошує конкурс на заміщення вакантної  посади – державного реєстратора прав на нерухоме майно.

Вимоги до кандидатів: громадянство України, знання та вільне володіння державною мовою; вища освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста, магістра за спеціальністю правознавство, стаж роботи за фахом на державній службі або на службі в органах місцевого самоврядування на посаді не нижче провідного спеціаліста не менше 1 року або стаж роботи в інших сферах управління не менше 3 років, знання основних принципів роботи комп’ютера та відповідних програмних засобів.

Особи, які відповідають вимогам і бажають взяти участь у конкурсі, подають до Чинадіївської селищної ради Мукачівського району Закарпатської областіза адресою: 89640,смт. Чинадійово, вул. Волошина, 41 такі документи:

–  заяву про участь у конкурсі, в якій зазначається про ознайомлення заявника із встановленими законодавством обмеженнями, пов’язаними з прийняттям на службу в  органи місцевого самоврядування та проходженням служби;

– заповнену особову картку (форма П-2 ДС) з відповідними додатками (автобіографія, трудова діяльність);

– дві фотокартки розміром 4 х 6 см;

-копії документів про освіту;

– копію паспорта;

– копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних);

– декларацію про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за минулий рік за формою, передбаченою Законом України “Про засади запобігання і протидії корупції”;

Особи можуть подавати додаткову інформацію стосовно своєї освіти, досвіду роботи, професійного рівня і репутації (характеристики, рекомендації, наукові публікації тощо).

Документи для участі в конкурсі приймаються до 18 червня 2016 року до 17.00 год. (протягом 30 календарних днів з дня опублікування оголошення).

Конкурс відбудеться о 15-00 год. 23 червня 2016 року  в приміщенні Чинадіївської селищної ради.

За додатковою інформацією щодо основних функціональних обов’язків, розміру та умов оплати праці, порядку проведення конкурсу  звертатися за адресою:смт. Чинадійово, вул. Волошина, 41. Телефон для довідок: 4-99-98.

Примітка. Оголошення опубліковано в газеті “Панорама” від 19.05.2016 року

Заява про участь в конкурсі