ОГОЛОШЕННЯ!

ОГОЛОШЕННЯ!

       Керуючись Розпорядженням  №164 від 07.07.2020 року  членам виконкому, депутатам селищної ради, працівникам селищної ради посилити проведення проведення серед населення інформаційно-роз’яснювальної роботи щодо необхідності дотримання санітарно-гігієнічних вимог, правил (порядку) поведінки при загрозі, виникненні, зараженні  COVID-19.

Комісією при селищній раді здійснювати контроль в межах компетенції за дотриманням на території селищної ради обмежувальних заходів для населення району у зв’язку з ліквідацією наслідків надзвичайної ситуації, постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 р. №211 «Про запобігання  поширенню на території України коронавірусу COVID-19» (із змінами).

Керівникам підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності та підпорядкування, а також іншим суб’єктам підприємницької діяльності, які розташовані на території Чинадіївської селищної ради, терміново організовувати проведення дезінфекції службових приміщень, прилеглої території, всіх закладів що продовжують роботу у період дії карантинних обмежень, дезінфікуючими засобами, що дозволені для цих цілей.

Попереджуємо керівників підприємств, установ, закладів та організацій незалежно від форми  власності та підпорядкування, а також інших суб’єктів підприємницької діяльності про персональну відповідальність за невиконання цього розпорядження та відповідальність за порушення карантинних обмежень відповідно до статті 44-3 Кодексу України про адміністративні правопорушення  та статті 325 Кримінального кодексу України.

 

                                                                                                Адміністрація селищної ради

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 + 10 =