ОГОЛОШЕННЯ!

ІНФОРМАЦІЯ  ПРО  РЕЗУЛЬТАТИ  КОНКУРСУ

23  березня 2020 року, о 10 год. 00 хв. у приміщенні залу засідань Чинадіївської селищної ради Мукачівського району Закарпатської області відбулося засідання конкурсної комісії з відбору суб’єктів оціночної діяльності для проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки комунальної власності територіальної громади смт. Чинадійово, с. Карпати та с. Синяк, що знаходиться за адресою: смт. Чинадійово, вул. Волошина, 192,  розміром 0,0580 га для будівництва та обслуговування будівель торгівлі (код КВЦПЗ 03.07), кадастровий номер 2122755501:00:004:0315 з метою передачі у приватну власність шляхом продажу власнику нерухомого майна, розташованого на земельній ділянці (викуп).

Конкурсною комісією прийнято рішення визнати конкурс таким, що не відбувся у зв’язку з тим, що заяву на участь в конкурсі подав лише один претендент. Дату повторного проведення конкурсу буде визначено після припинення карантину, встановленого відповідно до постанови КМУ «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19» від 11.03.2020 року № 211.

 

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>