ОГОЛОШЕННЯ!

e692db11ff8354d004e284b7f8d9fa1b

Чинадіївська селищна рада оголошує про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті детального плану території в смт.Чинадійово для розміщення об’єктів підприємницької діяльності та об’єкту житлової забудови Мукачівського району Закарпатської області

Замовник містобудівної документації: Чинадіївська селищна рада

Розробник проекту детального плану: ФОП Медвецькі А.Т.

Підстава для розроблення детального плану території: Рішення Чинадіївської селищної ради Мукачівського р-ну Закарпатської області №1183, №1184 від 18.03.2019р. «Про надання дозволу на розроблення детального плану території».

Мета розроблення детального плану: приведення містобудівної документації у відповідність до вимог закону України «Про регулювання містобудівної діяльності».

Місце ознайомлення з проектом детального плану – приміщення Чинадіївської селищної ради, що знаходиться за адресою вул. Волошина, 41, смт. Чинадійово, Мукачівського району, Закарпатської області.

Пропозиції до проекту містобудівної документації приймаються впродовж місяця з дня оприлюднення оголошення.

Відповідальний за організацію розгляду пропозицій – секретар Чинадіївської селищної ради Туряниця Мелана Михайлівна.

Телефон для довідок: ( 03131) 49998

оф.сайт chunadievo-rada.gov.ua

Громадські слухання відбудуться в приміщенні Чинадіївської селищної ради «14» січня 2020 року, початок о 10 00 год. к.ч.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>