Оголошення про конкурс на заміщення вакантної посади землевпорядника Чинадіївської селищної ради

ОГОЛОШЕННЯ

Чинадіївська селищна  рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади землевпорядника селищної ради. Конкурс пройде 28 грудня 2019 р. о 10:00 год. в приміщенні селищної ради.

Умови проведення конкурсу: претенденти на вакантну посаду громадяни України  з  освітою відповідної спеціальності, які вільно володіють українською мовою, мають стаж роботи відповідного профілю не менше п’ять років та вміють працювати з комп’ютером.
Бажаючі  взяти участь у конкурсі подають:
–  заяву про участь у конкурсі;
–  заповнену особову картку (форма  №П-2ДС), з відповідними додатками;
–  дві фотокартки розміром 4х6 см;  копії документів про освіту;
– відомості про доходи та зобов’язання фінансового характеру щодо себе та членів своєї сім’ї;
– копії першої, другої та останньої (прописка) сторінок паспорта громадянина України;
– копія військового квитка /для військовослужбовців або військовозобов’язаних/.
За додатковою інформацією звертатись до 17:00 год. 27 грудня 2019 року в селищну раду за адресою: 89640, смт. Чинадійово, вул. Волошина, 41, тел.  4-99-98.

Селищний голова                        Іван Мошак

Розпорядження про затвердження порядку проведення конкурсу (І частина)

Розпорядження про затвердження порядку проведення конкурсу (ІІ частина)