До уваги мешканців смт.Чинадійово, с. Карпати, с. Синяк!!!

Для того, щоб стати кандидатом на вакантну посаду інспекторапатрульноїполіціїу містахУжгороді та Мукачеві, необхідно:

1. Зайти на офіційний сайт ДПП – http://patrol.police.gov.ua
  1. Вибратирозділ «Заповнити анкету», при цьому  мати або створити свою електронну адресу та не змінювати номер телефону.Всізапрошення на наступніетапи конкурсу здійснюватимуться виключно по e-mail. Заповнити анкету та очікувати на запрошення до УПП (м. Ужгород, вул. Кошового,2) для подачі документів.
  1. Вимоги до кандидатів:
  • громадянство України;
  • вільне володіння українською мовою;
  • вік від 20 до 35 років;
  • повна загальна середня або вища освіта;
  • наявність посвідчення водія категорії В (або готовність отримати водійські права до початку навчання).
  1. Після ЗАПОВНЕННЯ електронної АНКЕТИ-ЗАЯВИ, кандидат отримає електронний лист-підтвердження на протязі декількохднів, що буде містити перелік документів, бланки та зразки їх заповнення.

Відповідно до ст. 54 Закону України “Про Національну поліцію” для участі у конкурсі необхідно подати такі документи:

• оригінал та копію паспорта громадянинаУкраїни (всісторінки з записами)
  • оригінал та копію документу про освіту (диплом про вищучипрофесійно-технічнуосвіту з додаткамиабоатестат про базову середню освіту з додатками )
  • оригінал та копію трудової книжки (за наявності)
  • оригінал та копію військового квитка/приписного свідоцтва або посвідчення особи військовослужбовця (для військовозобов’язаних або військовослужбовців)
  • 3 фотокартки 9 х1 2 см (анфас)
  • особову картку визначеного зразка
  • автобіографію визначеногоз разка
  • декларацію за попередній рік

Тестуванняпроходитеме у Львові (попередньо):

• тест на знання законодавчої бази
  • тест загальних навичок (на загальні здібності і навички)

Вам необхідно набрати мінімум 25 балів з кожного тесту (стосується тестування на знання законодавчої бази  та тесту загальних навичок).

Тест на знання законодавчої бази перевіряє знання положень Конституції України та Закону України «Про Національнуполіцію».