Містобудівна документація

Генеральний план смт. Чинадійово

Генеральний план с. Карпати

Генеральний план с. Синяк

Проект детального плану території в смт. Чинадійово, урочище “Довга нива” з метою зміни цільового призначення земельних ділянок із земель сільськогосподарського призначення на землі для підприємницької діяльності та на землі для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд ( присадибна ділянка), Мукачівського р-ну, в межах населеного пункту.

Проект детального плану території в смт. Чинадійово, урочище “Довга нива” з метою зміни цільового призначення земельних ділянок із земель сільськогосподарського призначення на землі для підприємницької діяльності та на землі для будівництва та обслуговування житлового будинку. господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) Мукачівського р-ну, в межах населеного пункту (част. 1)

Проект детального плану території в смт. Чинадійово, урочище “Довга нива” з метою зміни цільового призначення земельних ділянок із сільськогосподарського призначення на землі для підприємницької діяльності та на землі для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд (присадибна ділянка), Мукачівського р-ну, в межах населеного пункту (част.2)

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>